Oryginalny i nowatorski prezent dla gości weselnych

Ty też masz dosyć sztampowych prezentów dla gości? Pudełko ciast jako prezent dla gości weselnych już dawno stało się niemodne w środowisku weddingplannerów. Najnowszym trendem weselnym jest obecnie podarowanie gościom w podziękowaniu pamiątki w postaci zdjęcia z wesela. Jak to zrobić?

Wielu fotografów ma w ofercie lub jest w stanie zrealizować takie zamówienie i stworzyć tak niesamowity prezent dla gości weselnych. Kiedy Pan Młody przyjeżdża do Pani Młodej fotograf ślubny robi portretowe zdjęcie w domu Pani Młodej – przy dobrej pogodzie polecam wśród zieleni w ogrodzie. Następnie szybka obróbka i przesłanie do wywołania. Osoba z firmy foto odbiera te przykładowo 100 odbitek i spokojnie wieczorem zdjęcia znajdują się na Waszej sali weselnej.

Usługa ta jest oczywiście możliwa tylko w dużych miastach gdyż niewielu fotografów zgodzi się na takie zlecenie ” na cito „. Dodatkowo, trzeba te odbitki odebrać zatem potrzebna jest do tego osoba trzecia.

Tak, nie jest to ani proste, ani tanie za to jest bardzo nowatorskie, modne i zaskakujące. Przeglądając albumy naszych dziadków niejednokrotnie natkniesz się na portretowe zdjęcia z wesela przodków np z roku 1949. Może nasze zdjęcia będą tak samo przechowane w albumach i przetrwają wieki. Może to nasze zdjęcie ze ślubu będzie tak prehistorycznie kosmiczne w latach 2080. Czyż nie warto postarać się o tak wyjątkowy prezent dla gości weselnych?

Nie bójmy się wyzwań, w końcu to nasz najpiękniejszy dzień w życiu, niech będzie wyjątkowy a rzeczy niemożliwe niech stanął się możliwe.