Organizacja eleganckiego wesele w stylu glamour

Jak zabrać się za organizację wesela w stylu glamour? Gdzie zorganizować wesele? Jakie elementy powinny znaleźć się na naszym weselu? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi w naszym tekście. Zapraszamy do krótkiej lektury!

Wesele w stylu glamour, czyli jakie?

Zanim przejdziemy do określenia, jak powinniśmy zabrać się za organizację wesela w stylu glamour, warto ustalić, z czym mamy do czynienia. Co oznacza pojęcie wesela w stylu glamour? Jeśli zgłębimy zagadnienie, to ustalimy, że słownik pojęcie styl glamour tłumaczy jako splendor, przepych, czy wspaniałości.

Organizując wesele w stylu glamour można zatem mówić o przyjęciu eleganckim, pełnym szyku, czy luksusu. Dla stylu glamour charakterystyczne są takie elementy, które błyszczą i dodają wytworności, czy podkreślają majestat. Kolor charakterystyczny to złoto, który często przewija się w dekoracjach ślubnych, jak i w samych stylizacjach Młodej Pary. W doborze odpowiednich dekoracji, dodatków i detali pasujących do całej stylistyki na pewno pomoże doświadczony wedding planner.

Organizacja wesela w stylu glamour – jak się za to zabrać?

A co z samą organizacją wesela w stylu glamour? Jak się za to zabrać? Możemy podjąć działania we własnym zakresie lub zdecydować się na wynajęcie fachowców, którzy wszystko za nas załatwią. W tym pierwszym przypadku czeka nas wiele zadań do spełnienia, w tym np. będziemy musieli wybrać salę weselną, dobrać odpowiednie dekoracje, wybrać zespół weselny, czy ułożyć menu.

Na organizację wesela w stylu glamour idealnie nadaje się wesele w zamku, pałacu, czy wytwornym dworku. Dużo uwagi trzeba również poświęcić na sam wybór dekoracji, im będą bardziej błyszczące, tym lepiej, więc sprawdzą się tutaj np. kryształowe dodatki w postaci świeczników. Jednak należy pamiętać o zachowaniu umiaru, ponieważ od elegancji do kiczu jest tylko niewielki krok.

Jeśli przesadzimy z detalami, możemy osiągnąć odwrotny efekt do zamierzonego, a tego na pewno byśmy nie chcieli. Wybierając wsparcie fachowców, problem ten znika, ponieważ wystarczy określić swoje oczekiwania, a fachowcy zajmą się wszystkim.