Mnogość atrakcji weselnych

Atrakcje weselne dostępne są w coraz większej ilości. Co dokładnie mamy do wyboru? Jakimi atrakcjami warto się zainteresować? Sprawdzamy!

Po co nam atrakcje weselne?

Na początek warto ustalić, po co nam w ogóle atrakcje weselne? Po co po nie sięgać? Niektórzy mogą stwierdzić, że wesele samo w sobie powinno dawać powody do zadowolenia, lecz praktyka pokazuje, ze to od wyboru atrakcji będzie zależeć dobre samopoczucie gości.

Co więcej, to atrakcje weselne dostarczają też wielu pięknych ujęć i sprawiają, że wesele na długo pozostaje w pamięci wszystkich, którzy byli jego uczestnikami. Dlatego, warto poświęcić trochę czasu na przejrzenie tego, co nas czeka, a także na wybranie atrakcji, które przypadną nie tylko nam do gustu, ale również gościom.

Co mamy do wyboru?

Jeśli sprawdzimy, jakie atrakcje przewidziane są na przyjęcia weselne, to dojdziemy do wniosku, że wybór jest bardzo duży. Co dokładnie nas czeka w kategorii atrakcji weselnych? Poniżej prezentujemy kilka pomysłów!

Jedną z największych atrakcji weselnych jest fotobudka, która dostarcza dużo dobrej zabawy, a przy tym daje szansę na zdobycie naprawdę jakościowych zdjęć. Fotobudka to również szansa za zachęcie swoich gości do porzucenia aparatów fotograficznych, czy telefonów, które skutecznie utrudniają pracę fotografów ślubnych. Jednak dzięki fotobudce nie trzeba rezygnować z pamiątkowego zdjęcia. Co więcej, do swojej dyspozycji mamy tak liczne gadżety do zmiany wyglądu, że można przy tym zapewnić sobie, jak również dzieciom mnóstwo dobrej zabawy.

Bardzo ciekawą atrakcją jest puszczanie baniek mydlanych z agregatu, które nie dość, że tworzą niesamowitą atmosferę, to jeszcze stwarzają okazję do pięknych zdjęć. Bańki sprawdzą się podczas pierwszego tańca,  czy podziękowań dla rodziców, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby zostały wypuszczone też w innym momencie, a w szczególności wtedy, gdy w pobliżu będą dzieci, ponieważ one najbardziej kochają tego typu atrakcje.

Mówiąc o atrakcjach weselnych, nie sposób przejść obojętnie obok karaoke, które sprawia bardzo dużo zabawy i daje szansę do włączenia do zabawy wszystkich uczestników imprezy. Co więcej, karaoke to atrakcja weselna, która nie wymaga od nas dodatkowych nakładów finansowych, ponieważ większość zespołów weselnych oraz DJ wprowadziła taką atrakcję do swojej oferty. Tym samym cała organizacja zabawy przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.

źródło: Paweł Kotas – zdjęcia ślubne Warszawa

Fontanna czekoladowa to atrakcja, która przypadnie do gustu wielbicielom słodkości. Swoim wyglądem nie odbiega od zwykłej fontanny, lecz w tym przypadku zamiast wody wypływa z niej czekolada w płynnej postaci. Jeśli sięgniemy po usługi doświadczonej firmy oferującej wynajem fontann czekoladowych, to możemy być pewni, że w czasie przyjęcia weselnego popłynie najwyżej jakości czekolada, która zachwyci wszystkich jej miłośników. W słodkiej cieczy możemy zanurzyć nie tylko owoce, ale również pianki, czy inne słodkości, które na pewno znajdą się tuż obok fontanny.

Jakie atrakcje wybrać? Którymi się zainteresować? Prawdę mówią, to wybór atrakcji jest już kwestią indywidualną. Dlatego nie powinniśmy sugerować się żadnymi podpowiedziami, tylko swoimi oczekiwaniami, jak również oczekiwaniami swoich gości, których w końcu znamy najlepiej.